7.kolo Krajských přípravek

V sobotu 7.4.2017 začalo 1. Jarní kolo krajské soutěže mladších a starších přípravek. Na našem hřišti jsme přivítali celky Svratky Brno a Ivančic. Oba naše týmy si vedly velmi dobře. Herně a výsledkově překvapila hlavně naše starší přípravka.

Sestavy,výsledky a hodnocení

Sestava mladší

Ludvík Matyáš, Michal Plavec - Jakeš Oliver, Varga Patrik, Marečková Denisa, Veselá Jana, Chaloupka Dominik, Vašíček Nicolas, Železný David, Železná Natálie,

Výsledky mladší

FK Znojmo – Svratka Brno - 13:8   Góly: Varga 3,Chaloupka 3, Veselá 3, Železná 2, Vašíček, Marečková,

FK Znojmo - Ivančice - 17:6  Góly: Železný 6, Varga 4, Vašíček 3, Železná 2, Chaloupka, Jakeš,

Hodnocení

Dnešní dvojzápas jsme zvládli herně i výsledkově velmi dobře. Oba soupeři měli kvalitu a to se projevilo na předvedené hře všech tří týmů. Nám se podařilo vsítit 30 branek z toho některé po krásných kombinacích a individuálních akcích. Dost gólů jsme i obdrželi, ale to bylo dáno kvalitou našich soupeřů. Zapracovat určitě musíme na rozehrávce nohou u obou našich brankářů. Jinak jsme s výkony všech našich hráčů spokojeni. Střelecky se dařilo našemu obránci Patriku Vargovi který vsítil 7 gólů.

Trenéři Milan Samek a Leoš Ludvík,

Starší přípravka

Sestava

Sokol Pavel, - Horecký Tomáš, Hung Lam Nguyen, Prycl Filip, Brzobohatý Marek, Říha Tomáš, Bureš Lukáš, Zámostný Ondřej, Sýkora Matyáš, Vyroubal Adam,

Výsledky starší přípravka

FK Znojmo – Svratka Brno - 17:3  Góly: Prycl 5, Horecký 5,Vyroubal 3, Zámostný 2, Brzobohatý, Hung Lam Nguyen,

FK Znojmo - Ivančice - 10:2    Góly: Prycl 4, Vyroubal 3, Zámostný, Brzobohatý, Horecký,

Hodnocení

S výkonem našich kluků jsme maximálně spokojeni. Byl tam vidět velký herní progres oproti podzimu a to nás dnes těší nejvíce. Předvedená hra,chuť do hry a maximální nasazení se projevila i na konečném výsledku.

Trenéři Martin Prycl a Kamil Horecký,