18.kolo FK Znojmo st.žáci - FKM Kahan Zbraslav 2:3 (1:3)

Góly: Peřinka 2,

Sestava a hodnocení:

Kučma,Hellinger,Lichevník,Čopf,Rytíř,Fukal,Gazsio,Hýbler,Lustig,Peřinka,Morkus,Pintera,

Šereda,Petrů,Duhajská,Vojtěch,Janda,Tejkal,

Dnešní zápas s týmem ze Zbraslavi se nám výsledkově nepovedl a herně ,no půjdeme na to od začátku. Tým soupeře se nacházel na předposledním místě, naši hráči mají v hlavách to je lehký soupeř, kolik jsme jim dali minule atd. a přesto že byli upozorňování na podcenění soupeře nepomohlo to. Začátek utkání byl v naši režii , ale když jsme v 5.,11.,18,minutě udělali v obraně takové kiksy, že soupeř nemohl nic jiného udělat než dát na 0:3. Tento výpadek nás stál body. Pak se hra zvedla a do poločasu jsme snížily v 34. minutě střelou Péři na 1:3.

Druhá půle byla z naší strany daleko lepší,soupeře jsme přehrávali ,ale bohužel víc než snížit v 61.minutě brankou Péři na konečných 2:3 se nám nepodařilo,šance jsme si vytvořily ale bohužel. Soupeř fotbalově nevymyslel z hola nic o to více porážka mrzí , navíc jsme byly v nejsilnější sestavě. Někteří hráči si musí uvědomit, že bez tréninku to nepůjde , byť jsou fotbalově nadaní. Balón potom v rozhodující fázi neposlouchá a tyto aspekty rozhodují zápas. Snaha se hráčům za druhý poločas upřít nedá ,ale fotbal má dva poločasy.Příští týden zajíždíme do Bystrce,která je momentálně poslední, tak kolik jim dáme 11:2 jak na podzim ? Ta doba je dávno pryč Pánové, budíček !!!!!!!! jejich jarní výsledky jsou nebezpečné. Oni na sobě na rozdíl od vás pracují. Na závěr přidáváme gratulaci Fukymu k narozeninám.

Trenér: Hellinger,Rytíř