17.kolo SK Újezd u Brna - FK Znojmo st.žáci 1:0 (1:0)

Sestava a hodnocení

Kučma,Prycl M.,Lichevník,Čopf,Hellinger,Rytíř,Lustig,Gazsio,Vojtěch,Šereda,Morkus,Peřinka, Fukal,Duhajská,Veselý,Tejkal,

Dnes jsme zajížděli k soupeři do Újezdu u Brna který se s námi dělil o čtvrtou příčku v tabulce, jak už napovídá výsledek tedy velmi vyrovnané utkání, ale bohužel jsme zase zaspali začátek utkání ovlivněn cestou ,kdy hned třem hráčům nebylo dobře a kvůli uzávěrce silnice pozdější příjezd,přičemž při nástupu hráčů se někteří teprve courali s kabiny. Náš spící tým hned ve 4.minutě neuhlídal odražený míč a soupeř trestal střelou z šestnáctky 1:0. Odražené míče nám dělají stále problém, nevíme na co hráči čekají ,přitom se na to pořád upozorňuje. Když v 10.minutě musel pro zranění odstoupit náš kanonýr Peřinka ,hra šla ještě dolů a soupeř měl celý poločas převahu.Po přestávce jsme trochu změnily rozestavení a probudili hráče a hra vypadala hned lépe.Přesto to dnes směrem dopředu nebylo ono i přes veškerou snahu a zlepšení šancí bylo málo.Ke konci zápasu jsme ještě zariskovali ,kdy jsme vše vrhli do útoku vyrovnat se nám nepodařilo, chyběl v předu dareba Péřa. Remíza by byla spravedlivější za druhý poločas, ale bohužel. Několik dobrých zákroků dnes předvedli oba brankáři.Po delší herní pauze dnes nastoupil David Šereda, rozhodně nezklamal,ale záleží jen na něm jak dál naloží se svojí fotbalovou karierou!

Děkuje Marťasovi Veselému a Tejkymu za výpomoc během utkání.

Trenéři: Hellinger,Rytíř,