16.kolo FK Znojmo A dorost - SK Tuřany 2:1 (1:1)

Góly – Balík, Neumann.

Sestava: Čech-Novotný,Servit E.,Neumann,Lehocký,Škubal,Blažíček,Pěnkava,Krejčí,Balík,Havliš.
Náhradníci: Servit Š.,Wrana,Železný,Peřinka,Fiala,Ondra.

Řekli po utkaní trenéři : Železný, Kalina

Tento zápas byl pro naše mužstvo hodně těžký a po celý zápas vyrovnaný. Většina kluků hrála dopolední zápas za B muže ( vitězství 2:0) a potom zvládli tento dorostenecký zápas. Proti silnému soupeři s Tuřan pro nás zápas nezačal vůbec dobře. Po chybě obraně jsme prohrávali 0:1. Ve 40 minutě vyrovnal na 1:1 střelou k tyči náš nejlepší střelec Marek Balík. Po poločase jsme udelali změnu v sestavě, která se nám nakonec vyplatila. Do zálohy se z obrany posunul Michal Neumann a hned ve 48 minutě vstřelil náš vítězný gól. Za Michala šel hrát do obrany Michal Krejčí a druhý poločas patřili společně s Pavlem Havlišem k nejlepším hráčům. Ale za pochvalu zaslouží celé mužstvo, že tento zápas zvládli za 3 body. Zvláštní pochvala patří ještě Jardu Blažíčkovi, Tomášu Pěnkavovi, Michalu Krejčímu, Otovi Škubalovi a Marku Balíkovi ( hráči kteří nastoupili za B muže ) a zápas poctivě odmakali. Ještě velké dík patří klukům, kteří se dnes dostali na hřiště jen na pár minut ( náhradníkům ), že tímto zápasem žili a hlavně byli součástí týmu a byli důležitým článkem tohoto vítězství. Díky kluci. ( Wrana,Železný,Servit Š.,Peřinka,Ondra,Fiala ).

Program tohoto týdne : Pondělí - Čtvrtek trénink v 17:00
Úterý - Pátek muži v 18:00
Neděle 15.4 v 13:15 Miroslav - FK Znojmo A
15:30 FK Znojmo B - Hostěradice