2.Předkolo poháru FK Znojmo A - Přímětice 3:2 (1:1)

Branky: 14. a 50. Vašíček, 55. (PK) Ostrý - 19. (PK) Beneš, 47. vlastní

Vítámvás – Rehberger, Bastl, Dufek, Bálka, Krejčí, Ostrý, Železný P., Balík, - Neméth, Vašíček

Na střídání

Lehocký, Obůrka, Benda, Pavlík, Samek M.,

Jiří Samek asistent trenéra

V dnešním pohárovém utkání jsme narazili na mužstvo Přímětic,které momentálně hraje o třídu víš než my.Tudíž těžký soupeř.V letní pauze se náš kádr poněkud obměnil a tohle byla naše premiéra v nové sestavě.Do zápasu jsme vstoupili lépe než soupeř a ujali jsme se vedení 1:0.Pohotovou střelou z voleje propálil míč k tyči Vašíček.Chvíli nato jsme mohli vést už 2:0.Střela Nemetha skončila jen na břevně přímětické branky.Škoda.Hosté se dostávali do šancí vetšinou po standartních situacích díky své výškové převaze.Podařilo se jim nakonec vyrovnat až z penalty,kterou jsme jim darovali díky naší špatné rozehrávce v obraně a následném faulu.Do poločasu si obě mužstva vytvořila další šance,ale branka již nepadla na žádné straně.Ve 44.minutě byl vyloučen Petr Železný za faul na hráče,který se ocitl za jeho zády a postupoval sám na branku.Čekal nás těžký druhý poločas v oslabení.Aby toho nebylo málo jsme si hned na začátku druhé půle dali vlastní gól.Mara Bálka ve snaze odkopnout míč na roh jej zasáhl tak nešťastně,že skončil v šibenici naší branky.Ale ani to nás nesrazilo na kolena.Chvíli poté předvedla dvojice Balík Vašíček perfektní brejk a rázem to bylo 2:2.Vašoun je dnes neomylný.Hosté se tlačili před naší branku, vytvořili si převahu. Hrozili hlavně po rohových kopech.My jsme trpělivě čekali na naší šanci a ta přišla.Po rohu byl faulován ve vápně Vašíček a sudí správně odpískal penaltu.Tibor Ostrý pak dokonal obrat.3:2.Zbytek zápasu se nám podařilo odbránit.V poslední minutě ještě Přímětice nastřelili hlavou břevno naší branky.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za výborný výkon a bojovnost kterou předvedli,přestože se zápas od druhé půle pro nás nevyvíjel vůbec dobře.Oporou nám byl opět brankář Luboš Vítámvás.V útoku řádil Martin Vašíček jako zamlada.2 góly a penalta na něj.Klobouk dolů.Ještě musím zmínit jednoho hráče a to je Tomáš Rehberger,kterého přivezli rodiče na zápas z dovolené až z Lipna kam se ihned po zápase vraceli.To je přístup,který se v dnešní době moc nevidí.