V neděli 29.7. se utkáme v poháru s Příměticemi

Ve druhém předkole Jihomoravského poháru se utkáme v Neděli 29.7. v 17,00h na hřišti v Oblekovicích s týmem Přímětic. Vítěz přivítá v dalším kole neděle 5.8. tým Krajského přeboru Ivančice.

Jihomoravský krajský fotbalový pohár odstartoval

V 1. předkole vyhrály Přímětice (I.A třída) na hřišti Horních Kounic (I.B) po gólech Michala Samaše a kapitána Hazuchy 2:0. V dalším předkole se Přímětice příští víkend střetnou s FK Znojmo.

Do nového ročníku Jihomoravského poháru se přihlásilo 58 klubů. To je nejvyšší počet v sedmnáctileté "historii" soutěže. Pohár začne deseti zápasy 1. předkola ve středu 25. července, pokračovat bude 2. předkolem v neděli 29. července.

O týden později se hraje 1. kolo, do kterého jsou tradičně nasazeny kluby z krajského přeboru. Na podzim bude na programu ještě 2. kolo - ve středu 5. září. Čtvrtfinále, semifinále a finále bude sehráno v jarní části.