9.kolo FK Znojmo ml.žáci oranž. - Mramotice 10:2 ( 7:1)

V neděli 23.10.2016 odehráli další zápas mladší žáci s týmem Mramotice/Olbramkostel na našem domácím hřišti.

Prycl Martin, Ryšavý,Gazcio,Texlová, Phan, Col, Šereda, Ráb, Janda, Vizingr Vojtěch, Prycl Filip,Veselý, Rytíř, Hellinger.

Tento zápas si hráči užívali,i když ze začátku nás zaskočil nešťasný gól. který vypadl brankáři z ruky.Kluci ale nesložily hlavy a začali bojovat na plné pecky.Jako první se trefil po sólové akci kdy projel až k bráně Martin Veselý. Dnes jsme měli v týmu dva nejmladší hráče roč.2007 Vojtu Vizingra  Filipa Prycla, kteří dnes ukázali svoji bojovností a chutí do hry,Jak vypadá fotbal. Dnes oba dva skórovali a předváděli neuvěřitelné akce.Výborně dnes rozdávali balóny dva zkušení hráči Martin Veselý a David Šereda,kteří dnes naservírovali šance svým spoluhráčům přímo před bránu. Tím se dnes trefily poprvé Jiří Col a Michal Ráb.Skvěle dnes odehrál i Ondra Rytíř,Nela Texlová i Jarda Hellinger.Pochvalu si zaslouží všichni hráči  i brankáři.V tomto zápase si zastříleli skoro všichni hráči,a to nás velice těší.Byl to vynikající zápas.

Děkujeme rodičům za fandění.Trenér Kučma Pavel,vedoucí týmu Jiřina Veselá