6.kolo FK Znojmo ml.žáci oranžová - Šatov 3:3 (0:2)

Góly: Rytíř,Vojtěch,Tejkal

Dne 24.9.2016 odehráli na domácím hřisti mladší žáci svůj další zápas s týmem Šatova.

Rytíř, Ryšavý, Hellinger,Tejkal,Texlová(C), Zezula,Vojtěch, Janda, Ráb, Col,  Moravec

Hodnocení :

Dnešní zápas se musel divákům líbit. První poločas byl herně vyrovnaný, přesto jsme v poločase prohrávali 0:2 po nedůrazu v obraně. Kluci nesložily v druhém poločase hlavy, zatlačily soupeře spoustou šancí a během deseti minut zápas otočily na 3:2. Škoda v závěru zápasu se soupeřovi podařilo vyrovnat. Vzhledem k průběhu zápasu je remíza spravedlivá pro oba týmy. Pochvalu zaslouží celý tým obzvlášť za bojovnost v druhé půli ,a za to že i po inkasovaném třetím gólu chtěli strhnout vítězství na svoji stranu. Druhý poločas v bráně odchytal Kuba Ryšavý a rozhodně nezklamal.

Děkujeme realizačnímu týmu za skvěle připravené hřiště.

Trenér Jaroslav Hellinger,asistent Hynek Rytíř.