3.kolo FK Znojmo A dorost – FC Miroslav 7:0 (3:0)

Gól – Balík 4x, Krejčí, Lehocký, Koňařík,

Sestava : Fiala-Novotný,Servit E.,Rehberger,Lehocký,Servit Š.,Bohdálek,Peřinka,Krejčí,Balík,Trochta.
Náhradníci : Koňařík,Ondruš,Ondra,Železný,Herman.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Vysoké vítězství proti tomuto soupeři je pro nás překvapivé ale hosté z Miroslavi doplatili na svoji nedisciplinovanost. Dvě červené karty za hrubé fauly hovoří za vše. Poločas jsme vyhráli 3:0, když góly dávali Vojta Lehocký, Michal Krejčí, Mára Balík. V druhém poločasu jsme vstřelili ještě 4 góly. Třikrát se trefil Mára Balík a poslední gol utkání dal mladík Dominik Koňařík. Dnes chválíme kluky, že vydrželi tento zápas ze svou disciplinovaností až do 90 minuty, protože utkání bylo hodně nervózní. Dnes byl nejlepší hráč na hřišti Mára Balík, autor čtyř gólu. Do zápasu nastoupili úplně všichni náhradníci a vedli si velice dobře. Akorát nás mrzí zranění našeho brankáře, do kterého zajel nesmyslně hostující útočník a poranil mu koleno. Přejeme Ondrovi Fialovi brzké uzdravení a co nejdříve aby se vrátil na hřiště a pokračoval ve výkonech, které do teď podával.

Program tohoto týdne : Pondělí - Čtvrtek trénink v 18:00
Sobota - Vojkovice - FK Znojmo odjezd 11:45
Neděle - FK Znojmo B - Božice zač. utkání 14:15