13.kolo Přimětice - FK Znojmo A dorost 1:6 (0:3)

Gól – Jaroš, Krejčí M., Burda, Krejčí P., Balík, Bastl,

Rehberger M.-Servit,Rehberger T.,Lehocký,Jaroš,Bastl,Burda,Pěnkava,Krejčí M.,Pospíchal,Ktejčí P.
Náhradníci : Balík, Železný,Palo,Wrana,Říháček

Řekli po utkání : Železný , Kalina

Sehráli jsme další vydařené utkání. Úvodních dvacet minut jsme sice hráli špatně, ale naštěstí soupeř naše chyby nedokázal potrestat, jinak by se asi utkání vyvíjelo úplně jinak. Po těchto dvaceti minutách kluci začali hrát to, co po nich vyžadujeme. Během patnácti minut jsme dali tři góly a soupeř najednou nevěděl co má hrát. První gól dal po narážce Petě Krejčího střelou k tyči Kuba Jaroš. Druhý gól přidal Michal Krejčí po krásné zpětné nahrávce od Petě Krejčího a třetí gól dal po chybě domácí obrany a brankáře Honza Burda.
Druhý poločas jsme hráče upozorňovali aby nepolevili a přidali ještě nějaké góly, ať si mohou v klidu zahrát všichni kluci, kteří na tento zápas byly nominováni. Dodrželi to a po šedesáti minutách jsme vedli 5:0. Góly dávali Peťa Krejčí a Marek Balík. Hosté snížili golem s penalty, kterou hostující kapitán z přehledem proměnil. Na konečných 6:1 dal gól Laďa Bastl. Kluci dnes potvrdili formu s posledních utkání. Zbývá nám odehrát ještě jedno utkání proti mužstvu z Pohořelic, kteří jsou momentálně na druhém místě tabulky a mají před námi náskok 4 bodů. Doufáme, že poslední zápas doma vyhrajeme a tím si udržíme domácí neporazitelnost. Zatím jsme doma ztratili body pouze s týmem Újezdu, který je suverénem této soutěže - ještě neprohráli. Na závěr bychom chtěli poděkovat naším mladým klukům ( náhradníkům ), že s mužstvem žijou a jak se dostanou na hřiště tak bojují a hrají na hranici svých možností- což je super, jen tak dále.