5.kolo AFK Tišnov - FK Znojmo st.žáci 3:0 (1:0)

Sestava a hodnocení:

Prycl M.,Rybníček,Dvořák.Vojtěch,Hellinger,Procházka,Mareček,Gazsio,Hýbler,Krontorád M+M,

Veselý,Lichevník T.,Balada,Tejkal,

Dnes jsme narazili na velmi silného soupeře s velmi dobře organizovanou obranou. Od úvodu

zápasu nás soupeř jemně přehrával hlavně v osobních soubojích a hladu po míči. Soupeř si vytvořil několik slibných šancí v kterých nás podržel brankář Pryclik. V 25.minutě po zbytečné chybě v obraně se soupeř dostal do gólové šance a nezaváhal (0:1). Pak přišla naše největší šance, kdy Veseláč průnikovkou poslal Táďu,který se výborně prodral obranou a šanci zakončil střelou, kterou však brankář soupeře se štěstím odvrátil na roh. Do poločasu jsme ještě zahrozili z rohového kopu, a to bylo vše,soupeř zaslouženě vedl. Po přestávce se kluci snažili vyrovnat, začali více kombinovat v této činnosti jsme měli navrh, bohužel ve finální fázi jsme se nemohli dostat do zakončení přes výbornou obranu soupeře.V 51.minutě jsme vytvořili další chybku v obraně a soupeř trestal (0:2). Po této brance jsme se již nedokázali zvednout.Soupeř si zápas pohlídal a v 68. minutě stvrdil na (0:3). Snaha a bojovnost klukům upřít nelze,hráli jsme na co jsme měli,nutno uznat ,že soupeř byl prostě lepší, hrál jednoduše a hodně fyzicky do těla a tento faktor byl rozhodující. Z každého zápasu proti silnému soupeři se dá poučit a posunout zase kousek dál.

V úterý 18.9.2018 v 17:30 máme doma dohrávku proti Sokol Pohořelice a poté v sobotu 22.9.2018 v 9:00 nás čeká další těžký soupeř FK Drnovice na jeho hřišti.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,