1.kolo halové ligy starší přípravky Loko Brno

V sobotu 18.11.2017 začalo první kolo halové ligy starších přípravek v hale Tuháčkova Brno.

Sestava a hodnocení turnaje

Kaidl Lukáš-Veselá Jana,Marečková Denisa,Železný David,Mareček Jakub,Brzobohatý Marek,Štacha Ondřej,Petr Nguyen.

V dnešním prvním kole jsme odehráli 3 zápasy.

FK ZNOJMO - LOKOMOTIVA BRNO DÍVKY (2006) 1:4      Gól: Brzobohatý

Hned do prvního kola jsme nastoupili s velikým nasazením, prvních 10 minut jsme s holkama drželi stejné tempo a pěkně je trápili. Gólové šance jsme měli,ale nedokázali jsme zakončit . I když byla děvčata z Loko a 2 roky starší a o hlavu větší než my ,bylo na co se dívat. Ke konci už nám ale docházeli síly a holky nás přetlačily. I když jsme tento zápas prohráli,byl to od všech skvělý výkon.Výborně bojovali i naši nejmladší jako Davča Železný,Janča Veselá nebo Deniska Marečková.

FK ZNOJMO - OCHOZ U BRNA 6:2        Góly: Brzohohatý 2, Veselá, Železný, Štacha 2

Druhý zápas byl už vyrovnaný.Naše hra byla přesnější a byli jsme více aktivní než soupeř.Tentokrát už jsme se gólově prosadili více.Všichni hráči bojovali ze všech sil.Výbornou oporou týmu byl Marek Brzobohatý.Ale ani ostatní hráči se nemají za o stydět.

FK ZNOJMO - ŘEČKOVICE 4:1     Góly: Veselá, Brzobohatý, Štacha, Železný

Třetí zápas byl velmi dobře odehraný. Hra a nasazení některých hráčů byla fantastická. Soupeři měli v obraně jednu vysokou hráčku,ale i přesto se naši útočníci dokázali prosadit.Výbornou útočnou dvojici tvořil Danča a Janča a v obraně Deniska a Marek.

Dnešní kolo bylo po herní stránce výborně odehrané a všichni dnes zaslouží velikou pochvalu.

Trenér Milan Železný,vedoucí týmu Jiřina Veselá.