16. kolo Hatě - Dyjákovičky B - FK ZNOJMO C 5:1 (1:1)

Gól - Hellinger

Sestava a komentář k utkání

SESTAVA: Mara Reh. - Bendik, Kadla, Truhlik, Dejv - Přema, Jarda Hel., Kempa, Čáp - Dalda, Vašek H.
NÁHRADNÍCI: Karlos, Laťás, Miloš Ř, Lupen, Dub ml, Pospec.

OČIMA TRENÉRA: K dnešnímu utkání jsme odjeli oslabeni hned o 5 klíčových hráčů (Pěna, Rohák, Gavoš, Dosy a Jeńa).

Domácí naopak posílili tým o několik mladých hráčů z áčka. Bylo zřejmé že berou zápas velmi velmi prestižně. V prvním poločase jsme ještě drželi krok s domácími. Dyjakovičky se ujali vedení střelou z vápna. My jsme si moc šancí nevytvořili.
Podařilo se nám vyrovnat z penalty. Jarda Hel. potrestal faul na Kempu.1:1 poločas. V úvodu druhé půle jsme měli hned 2 šance. Pospec ani Dub neuspěli. Škoda. Po chybách při rozehrávce jsme pak dvakrát inkasovali a bylo po zápase. Za stavu 3:1 pro domácí pak v souboji o míč na půlce Kadla fauloval domácího hráče Jílka, který to neunesl a v přerušené hře ho zezadu surově nakopl do stehna za což byl vyloučen. V samém závěru jsme dostali ještě 2 góly.5:1. Konec.

PERLIČKY Z UTKÁNÍ:
JÍLEK (kapitán domácích) - Jsem na sebe hrdý, že ve svých 25 letech hraji nejnižší soutěž v republice a obehrávám protihráče, kteří jsou o 20 let starší. Navíc pokud jsem faulován není mně zatěžko surově a zákeřně faul oplatit. Teď´si chvíli kvůli červené kartě odpočnu a pak zase vletím na trávník.
LUBOŠ KAIDL(fanoušek hostí). Musím pochválit správce hřiště. Takhle nádhernou trávu jsem v Dyjakovičkách nikdy předtím neviděl.
KODL: V dnešním utkání mě nejvíce zaujala vynikající chuti slivovice na střídačce hostí a nádherná mladá prostitutka, která na mě mávala při cestě na zápas u Chvalovic.