13.kolo FK Znojmo B – Jezeřany 2:2 (1:1)

Branky: 44´ Németh, 82´ Samek – 18´ Šles Milan, 85´ Popela

Sestavy a hodnocení utkání

FK Znojmo B:

Kotáb – Novotný, Paseka, Mössmer – Rolník(59´ Balík), Černý, Blažíček(70´ Samek Milan), Németh – Kropáček(75´ Dobeš), Burda, Vašíček

Jezeřany:

Břínek – Majer, Vlk, Trmal, Soukop(70´ Badin), Hájek, Popela Tomáš, Forman(64´ Novotný), Popela Jakub, Šles, Klopar

Zastupující trenér Jarda Ludvík

Mrzí mě, jak jsme přistoupili k prvnímu poločasu. Měli jsme málo pohybu a dlouho jsme stáli na míči. Dělali jsme všechno tak, jak vyhovovalo soupeři. A první obdržená branka? Hrubá chyba obrany, špatné postavení, i když jsme věděli, jak to bude soupeř hrát. Je to škoda, protože ta branka byla úplně z ničeho a zbytečná. Potom už se hrálo vlastně jen na jednu branku, ale z naší straně neskutečně složitě a alibisticky bez pohybu.

Druhá půle byla výrazně lepší, bylo nás plné hřiště, hodně jsme zlepšili pohyb a bylo vidět, jak chceme. Vytvořili jsme si velký tlak, bohužel jsme nebyli dlouho schopni vstřelit branku. A když už se nám to konečně povedlo, tak vzápětí z ojedinělého pobytu soupeře na naší polovině a jeho jediného rohu, jsme dostali branku, kdy jsme neskutečně laxně přistoupili k bránění a jednoho hráče jsme nepochopitelně nechali úplně volného. Pro mě je to opět hrubá a naprosto zbytečná chyba, protože se nejednalo o vítězný souboj, ale o úplně volného hráče a bylo na hřišti dost zkušených kluků, aby si vykomunikovali správné obsazení! V závěrečném tlaku jsme měli ještě několik velmi dobrých možností, ale nedokázali jsme vůbec trefit branku a všechna naše zakončení létala mimo tyče.

Naprosto zbytečně ztracené 2 body. Ale i tak bych chtěl celému týmu poděkovat za dnešní nasazení a snahu zvítězit.