6. kolo TJ Želešice - FK Znojmo A 4:1 (1:1)

Gól - Železný P.

Vítamvás - Kafka, Šťáva, Procházka, Samek, Krejčí, Németh, Železný P., Dufek, Rehberger T., Balík.

Náhradníci: Pavlík, Bálka, Lehocký, Benda, Cileček, Rehberger M.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Samek J.,Lattner.

Proti soupeři, který se nachází na prvním místě tabulky jsme drželi krok až do 70 minuty. Konečný stav 1:4 je pro náš tým hodně krutý. První náš gól vstřelil Petr Železný po vybojovaném balónu od Tomáše Rehbergera. O výsledku v tomto zápase rozhodly tři momenty. Vyrovnávací gól na 1:1 ve 45 minutě, po tomto gólů rozhodčí hned ukončil poločas. V 60 minutě naše 100% šance, kterou jsme bohužel neproměnili a v 65 minutě gól na 1:2 po smolné teči jednoho z naších hráčů. V závěru utkání už jsme si nevytvořili žádnou šanci a soupeř dokázal ještě dvakrát skórovat v 84 a v 88 minutě. Je potřeba se z tohoto zápasu co nejdřív otřepat a hlavně poučit z chyb, protože ve středu už nás čeká zápas proti Blížkovicím.