1.kolo FK Znojmo ml.žáci - Sparta Brno B 11:1 (5:1)

Góly: Veselý 4,Tejkal 3,Prycl 2,Lichevník 2

V sobotu 26.8.2017 odehráli mladší žáci svůj první zápas krajské soutěže s týmem Sparta Brno na domácím hřišti.

Rybníček-Schwarz,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Štancl,Zezula,Prycl Filip,Veselý,Tejkal,Baran,Nguyen Petr.

První zápas nové sezóny nám vyšel na jedničku. V týmu máme několik nováčků,kteří okusili větší hřiště úplně poprvé.Úvod zápasu ukázal kdo bude na hřišti vládnout.Už v páté minutě zápasu otevřel skóre Martin Veselý. Hráči předváděli skvělý fotbal,plný krásných akcí zakončených gólem. Hráčům Sparty jsme nedali prostor vytvořit si nějakou větší šanci. Poprvé se v našem týmu předvedli kluci ročníku 2006 a 2007.Výborný zápas odehrál Ondra Baran,Petr Štancl,Petr Nguyen ,Ivo Tejkal,Lukáš Schwarz a také naše nová kapitánka Barča Sáblíková. První zápas byl pro ně určitě těžký,museli si zvyknout na větší hřiště a také na vyšší tempo hry.Vůbec se nemají za co stydět a všichni zaslouží velkou pochvalu.Velmi dobře opět zahráli hráči Martin Veselý a Filip Prycl, kteří tvořili hru a také skvěle zakončovali. Krásný gól přidal i Tadeáš Lichevník nebo Ivo Tejkal .V obraně skvěle pracovali Marek Procházka a Honza Mareček.V bráně nás podržel svými výkony Vítek Rybníček.

První zápas byl zkouškou našeho nově složeného týmu a věříme, že se nám bude i nadále dařit v dalších zápasech.

Rodičům děkujeme za fandění a podporu na tribuně.

Trenéři: Kučma Pavel, David Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá.