5.kolo Krajské mladší přípravky

V sobotu 5.10.2017 pokračovala předposledním 5.kolem krajská soutěž mladších přípravek. Tentokrát jsme odehráli dvě utkání v Řeznovicích, kde hraje svá domácí utkání tým Ivančic. Druhým soupeřem nám byl celek Hustopečí.

Sestava,výsledky a hodnocení

Ludvík Matyáš - Jakeš Oliver, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Železná Natálie, Vašíček Nicolas, Železný David, Pilinszki Patrik.

Výsledky

FK Znojmo - Ivančice - 12:10  Góly: Železný 4, Varga 4, Vyroubal 2, Vašíček, Železná.

FK Znojmo - Hustopeče - 19:1 Góly: Vyroubal 5, Vašíček 4, Železná 3, Železný 2, Varga 2, Marečková 2, Jakeš.

První utkání pro nás nezačalo vůbec dobře. Působili jsme velmi odevzdaně. K některým situacím jsme přistupovali velmi laxně a výsledkem bylo poločasové skóre 8:5 v náš neprospěch. O přestávce jsme hráčům vytkli několik důležitých věcí, které se nám trenérům vůbec nelíbily a to hlavně přístup a nasazení. A povedlo se. Do druhé půle nastoupilo úplně jiné mužstvo, přesně to, které známe. Najednou nás bylo plné hřiště a odměnou nám byly vstřelené branky a konečné vítězství. Druhé utkání bylo od začátku v naší režii. Soupeř nám nestačil a my postupně navyšovali svoje skóre. V dnešních zápasech jsme sebou měli dva nováčky v krajské soutěži a to Natálku a Patrika P. Oba dva svoji úlohu v týmu zvládli a Natálka dokonce vstřelila 4 góly.