3.kolo FK Znojmo dorost - FC Rakšice 16:1 ( 8:1 )

Góly : 2',13',28',33',45',47',52' Balík , 19',72',73' Škubal , 21' Wrana , 24',70',81' Procházka , 50' Železný , 82' Čech (p.) - 39' Záviška

Čech - Servít E. - Procházka - Škubal - Servít Š. - Železný - Lehocký (c) - Wrana - Ondra - Vystrčil - Balík .

Náhradníci : Ondruš - Koňařík - Kolařík - Morkus - Lichevník - Lustig .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel .

Tuto neděli jsme odehráli 4.kolo na domácím hřišti se soupeřem z Rakšic .

Do tohoto utkání jsme nastupovali se šesti náhradníky což se málokdy vidí ,aby jakékoliv mužstvo nastupovalo v tak hojném počtu . Úvod utkání nám vyšel přímo na jedničku ,hned ve 2' poprvé skóroval Balík a další čtyři branky ještě dokázal vstřelit do konce prvního poločasu . Naši hráči soupeře jednoznačně po dobu prvního poločasu přehrávali po všech stránkách a nedávali mu mnoho příležitostí k tomu ,aby ohrozil naši bránu. Sice soupeř z Rakšic měl dvakrát možnost skórovat ,ale nás podržel dosud skvěle chytající gólman Čech . Hru jsme měli plně pod kontrolou ,naši borci si ji patřičně užívali a do zápisu střelců se zapsali v první části hry další tři střelci jmenovitě Škubal , Wrana a Procházka . Soupeř sice dokázal po našem jednom zaváhání skórovat ,ale za takového stavu který byl po prvním poločasu ( 8:1 ) to nás nemuselo nijak zvlášť mrzet .

Druhý poločas jsme nikterak nepolevili a pokračovali jsme ve stejném systému hry . Postupem času bylo vidět ,že náš soupeř se už ani nesnaží nějak vzdorovat a byl smířen s porážkou . Do hry jsme postupně ve dvou etapách vystřídali všechny naše náhradníky ,kteří se nemalou mírou podíleli na vstřelení dalších branek( Železný ,Balík ,Procházka ,Škubal ) .

Poslední úpravu skóre nám zařídil při pokutovém kopu náš góloš Petr Čech ,který v 82' nezaváhal a s klidnou hlavou proměnil . Kluci dnes znovu dokázali ,že jsou jedna velká parta ,která se dokáže navzájem podporovat a povzbuzovat .

Doufáme ,že jim tato forma vydrží do dalších zápasů a budou hrát ve stejné pohodě .

Díky borci a ať se vám dále daří jako v předcházejících zápasech .

Plán týdne : trénink - pondělí - čtvrtek v 17:00 hod.

: neděle 2.9.2018 - zápas - FC Hustopeče - FK Znojmo - začátek utkání ve 14:15 hod. - odjezd autobusu bude 12,15h