5.kolo FK Znojmo dorost B - Štítary 5 : 1 ( 3:0)

Góly : 5' , 49' , 53' Balík , 38' Servít Š. , 43' Procházka - 71' Slabý

Tímto vítězstvím si zajistili první místo v celkovém pořadí o přeborníka okresu v dorostu .

Gratulujeme !!!!

Fiala - Hega - Ondruš - Trochta - Ondra - Koňařík - Škubal - Kolařík - Železný M. - Procházka - Lustig - Wrana - Servít Š. - Neumann - Servít E. - Vystrčil - Balík .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Železný Milan .

V 5.kole o přeborníka okresu jsme se na domácím hřišti utkali v sobotu 26.5.2018 se soupeřem ze Štítar .

Tento zápas byl pro nás velice důležitý v případě vítězství jsme si mohli zajistit celkové prvenství v naší skupině. Začátek zápasu byl dosti vyrovnaný,naši hráči se snažili dostat míč co nejblíže k soupeřovi brance,ale to se nám příliš nedařilo kvůli ne příliš přesným rozehrávkám a zbytečném nakopávání míče. Kluci se ,ale brzo s koordinovali a už v 5'Marek Balík vstřelil úvodní branku ,která byla velice důležitá pro klid našeho mužstva.Tento gól nás nakopl a hráli jsme o něco lépe než na začátku zápasu. Na protějším týmu byla vidět snaha po srovnání, ale jelikož neměli hráče na střídání tak jim docházeli síly a my toho využili. V 38' po nádherné, střele ze střední vzdálenosti Šimona Servíta jsme zvýšili stav na 2:0. Netrvalo to dlouho a ve 43'Rosťa Procházka vstřelit další gól a tím uzavřel první poločas . Tento gól nám dodal větší sebevědomí a vnesl klid do druhé půle.

Do druhého poločasu jsme vstoupili sebejistě a schopní si jít pro toto důležité vítězství. Přístupem , kterým jsme vstoupilo do druhé půle hry se nám brzo vyplatil . Hned po odehrání čtyř minut jsme náš náskok navýšili již na rozdíl čtyř branek 49' Marek Balík (4:0 ). Za tohoto stavu kluci hráli s velkým přehledem a v klidu . Soupeř příliš nevzdoroval a byl téměř smířený s porážkou . Další branka již v pátém pořadí padla v 53' po nádherném centru Michala Neumanna ,který našel přesně Marka Balíka a ten nekompromisně bez zaváhání poslední a zlomující branku našeho mužstva . Soupeři se sice podařilo vstřelit tak trochu šťastnou branku v 71' , ale to bylo tak asi vše co se jim v závěrečných minutách podařilo . Další možnost jsme našemu soupeři díky naší výtečné a neprostupné obraně už nedovolili a zbývající minuty hry jsme odehráli v klidu a zaslouženě jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

Byl to výborně odehraný zápas a kluci si jednoznačně za svou bojovnost zasloužili tři body .

Plán týdne : pondělí trénink v 17:00 hod.

!! POZOR ZMĚNA !! další trénink je v pátek 1.6.2018 v 17:30 hod. nutná účast !!

Neděle 3.6.2018 zápas - Řečkovice - FK Znojmo dorost A - začátek utkání ve 13:45 hod.

- Přímětice - FK Znojmo dorost B - začátek utkání ve 13:30 hod.