4.kolo TJ Hostěradice - FK Znojmo dorost B 1:3 (1:1)

Góly : 24' Hladík - 41' , 55' Balík , 50' Procházka .

O přeborníka okresu v dorostu 4.kolo

Fiala - Vopravil - Servít E. - Ondruš - Neumann - Ondra - Koňařík - Škubal - Kolařík - Železný M. - Procházka - Svitok - Wrana - Lichevník (Chosé) - Havliš - Vystrčil Š. - Balík .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Železný Milan .

V sobotu 19.5.2018 jsme zajížděli odehrát důležité utkání k soupeři do Hostěradic.

Toto utkání jsme potřebovali vyhrát . V žádném případě jsme nepočítali s tím ,že toto utkání bude stejně jednoduché jako když jsme našeho soupeře na domácím hřišti porazili poměrem 8:1 . Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný ,až s postupem času jsme soupeře začali přehrávat a vytvářet si šance na vstřelení první branky. Bohužel jak už to bývá soupeř byl ten štastnější ,který se radoval po nedorozumění v naší obraně a ujal se vedení .Naši kluci však nepřestali hrát a začali ještě více bojovat. Svou bojovností a kombinační hrou začali na soupeře tlačit a krátce před odchodem do kabin dokázali po krásné individuální akci srovnat 41' Balík . Byl to důležitý a takřka rozhodující moment .

Ve druhém poločase jsme začali od samotného začátku soupeře přehrávat a stále častěji jsme ohrožovali jeho branku ,tento tlak se nám brzo vyplatil a od 50' Procházka svým důrazem v prostoru malého vápna dokázal skórovat a strhl vedení na naši stranu. Kluci po této brance přidali ještě více na důrazu , soupeř začal být nervóznější a stále častěji chyboval při rozehrávce . Této nervozity našeho soupeře jsme dokázali využít v 55' Balík a ujali jsme se vedení už na rozdíl dvou branek . Od té doby se náš soupeř začal spíše více soustředit na brejky než na kombinační hru ,ale to jsme si dokázali téměř bez větších obtíží pohlídat a naše vedení jsme po výborně odehraném a soustředěném závěru utkání dovést až do vítězného konce .Důležité tři body jsou doma .

Díky borci !

Plán týdne : pondělí - čtvrtek - trénink v 17:00 hod.

sobota 26.5.2018 - FK Znojmo dorost ,,A,, - FC Rakšice - začátek utkání ve 14:15 hod.

- FK Znojmo dorost ,,B,, - Štítary - začátek utkání v 16:30 hod.

Sraz na utkání ,vždy hodinu před zápasem !