2.kolo Štítary - FK Znojmo dorost B 3:0 ( 2:0 )

Góly : 25' Cidlinský , 32' Šimka , 60' Blüml .

O přeborníka okresu dorostu 2.kolo

Fiala - Vopravil - Hega - Servít E. - Trochta - Ondra - Koňařík - Škubal - Kolařík - Železný M. - Procházka - Lichevník - Havliš - Vystrčil Š.

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Železný Milan.

Sobotní utkání na soupeřově hřišti ve Štítarech se nám od samotného začátky až do konce vůbec nevydařil. Naši hráči byli nesoustředění ,míč nám stále odskakoval ,nedokázali jsme si kloudně přihrát u všeho jsme byli moc pozdě a hlavně jsme byli málo důrazní v osobních soubojích. Soupeř s námi neměl moc velikou práci a mi jsme mu nabízeli lacině příliš mnoho šancí na skórování . I když jsme taky měli pár světlých momentů tak jsme nedokázali v těchto situacích příliš vážně ohrozit soupeřovu branku. Do dalších zápasů se budeme muset těchto vážných chyb vyvarovat a tento náš nevydařený zápas hodit za hlavu a začít se lépe soustředit na další zápasy ,které máme ještě před sebou.

Plán týdne : trénink - čtvrtek 10.5.2018 v 17:00 hod.

neděle 13.5.2018 - FK Znojmo dorost B - Přímětice - začátek utkání ve 14:15 hod.

neděle 13.5.2018 - FK Znojmo dorost A - Zastávka/Zbýšov - začátek utkání v 16:30 hod.