26.kolo Pohořelice - FK Znojmo A dorost 2:2 (1:0)

Góly - Koňařík, Balík                                 Článek o úspěchu našich dorostu na Jmfotbal

Sestava : Čech-Lehocký,Bohdálek,Rehberger,Trochta,Kolařík,Morkus,Neumann,Servit Š.,Wrana,Procházka.

Náhradníci : Ondruš,Ondra,Koňařík,Balík.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Ondra.

Poslední zápas sezóny jsme sehráli v pohořelicích a vybojovali remízu 2:2. Někteří kluci nastoupili za A dorost dnes poprvé a vedli si velice dobře. Pochvalu zaslouží hráči, kteří nastoupili dopoledne za A muže a ještě odjeli hrát s dorostem ( Tomáš Rehberger, Kamil Bohdálek, Marek Balík, Vehocký ). Zrovna Mára Balík si natáhl sval dopoledne a za dorost nastoupil na posledních 20 minut a byl u obou naších gólů. Na první gól nahrál Dominiku Koňařikovi a druhý sám dal. Dnes jsme s remízou spokojeni.

Závěrečné hodnocení sezóny 2017/2018 ´´A ´´dorost :

Sezónu jsme vyhráli o 9 bodů před druhými Prosiměřicemi. Ziskali jsme 66 bodů, 21 vítězství - 3 remízy - 2 prohry.

Skóre našeho týmu je rekordní 130:37.

Nejlepší střelec mužstva je Marek Balík z 49 góly, druhý Michal Krejčí s 22 góly a třetí Jarda Blažíček s 8 góly.

Přejeme klukům, kteří končí v dorostu aby dále pokračovali v našem klubu v dobrých výkonech (Blažíček,Rehberger,Novotný,Pěnkava,Bohdálek,Trochta).

Přejeme klukům hezké prázdniny bez úrazu a tešíme se na novou sezónu 2018/2019.

Realizační tým : Trenéři : Železný, Ondra.

Asistenťi : Kalina, Kubále.

Vedoucí mužstva : Rehberger.

Kustodi : Doubek, Lattner.