25.kolo FK Znojmo A dorost – Mikulov 1:2 (1:2)

Sestava a hodnocení

Sestava : Čech-Novotný,Krejčí,Rehberger,Lehocký,Pěnkava,Neumann,Škubal,Servit Š.,Balík,Blažíček.

Náhradníci : Trochta,Ondra,Wrana,Ondruš,Fiala.

Řekli po utkání trenéři : Železný, Kalina

Poslední domácí zápas se nám vůbec nepovedl. Mrzí nás že to byla první porážka na našem hřišti. Nastoupili jsme k tomuto zápasu nesoustředěně ale připrava na tento zápas probíhala trošku nestandartně. Před zápasem jsme museli absolvovat nějaké povinnosti a hlavně focení nám zabralo víc času než jsme předpokládali. To nás ale neomlouvá, protože zápas byl z naší strany odfláknutý. Od začátku zápasu bylo vidět, že už jsme vítězi soutěže a soupeře jsme podcenili. Tento zápas nám ještě zkomplikovala přísná červená karta v 35 minutě. Hosté šli do vedení z penalty. Vyrovnání přišlo celkem brzo zasloužil se o to Marek Balík. Do poločasu hosté vstřelili ještě gól na 2:1. Druhý poločas jsme chtěli začít aktivně ale moc se nám to nepovedlo. Naopak v 65 minutě jsme dostali druhou červenou kartu a vypadalo to, že soupeř tento zápas v pohodě vyhraje. Jediným světlým okamžikem tohoto zápasu bylo posledních 10 minut, když jsme se dostali do dvou vyložených příležitostí. Bohužel náš střelec Marek Balík ani jednu neproměnil.

Díky divákům, rodičům za skvělou atmosféru, kterou v tomto zápase nám vytvořili a byli skvěli i po zápase v závěrečném hodnocení této úspěšné sezóny.

Ještě jednou celý tým dorostu vám děkuje.