13.kolo Prosiměřice - FK Znojmo A dorost 4:2 (3:1)

Góly – Krejčí, Servít Šimon,

Fiala-Rehberger,Novotný,Servit E.,Lehocký,Blažíček,Servit Š.,Burda,Škubal,Balík,Krejčí.
Náhradníci : Vystrčil, Wrana,Ondra,Ondruš,Železný,Prycl,Procházka.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Je škoda, že jsme v posledním zápase sezony nedokázali udržet neporazitelnost v této sezoně. Musíme přiznat, že domácí vyhráli zaslouženě a byli lepším týmem, šli za vítezstvím z daleko větším nasazením než naše mužstvo. Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl a hlavně hrubé chyby obrany soupeř dokázal potrestat goly. Zápas se vůbec nepovedl celé naší obraně. Domácí vedli 1:0 za náš tým vyrovnával mladík Šimon Servit. Do poločasu přidali domácí ještě dvě branky a poločas jsme prohrávali 3:1. Na začátku druhého poločasu snížil na 2:3 pěknou střelou z dálky náš střelec Michal Krejčí. Krátce po našem golu domáci dali gol na 4:2 a ten nás defitivně položil. I přes tuto porážku byla pro nás podzimni sezona fantastická a velmi úspěšná. Jsme na prvním místě se sedmi bodovým náskokem na druhého.

Získali jsme 34 bodů, skóre: 62:18. Máme 11 vítezství, 1 remízu a 1 porážku. Před sezonou jsme takový úspěch určitě nečekali. Doufáme, že v těch výkonech budou pokračovat i v jarní sezoně.

Hodnocení podzimní sezony :
- V této sezoně se dá jen chválit. A tým skončil na 1 místě a B tým na pěkném 3 místě.
- Byla dobrá spolupráce mezi A a B dorostem a fungovalo to i ze žákama.
- Proběhlo zabudování mladých kluků do A týmu dorostu ( Škubal , Servit Šimon, Procházka, Železný, Wrana ) a ještě zabudování starších kluků do B týmu mužů. ( Blažíček, Pěnkava, Novotný, Rehberger, Krejčí, Balík, Bohdálek ).
- Střelecky v této sezoně vynikl Marek Balík, který nastřilel za A dorost 20 golů a za B dorost 21 golů ( jen tak dále Máro ).
- Dále se dařilo Michalu Krejčímů, který nastřilel 13 golů.
- Mužstvo dobře řídili celou sezonu zkušení hráči ( Blažíček, Rehberger, Bohdálek, Novotný, Pěnkava ).
- Spolehlivě chytal Ondra Fiala.
- Solidními výkony se prezentovali Vojta Lehocký a dva mladíci Servit Šimon a Ota Škubal, kteří se svými výkony propracovali do základní sestavy.
- Poděkování samozřejmě patří celému realizačnímu týmu dorostu : Železný Milan, Kalina Lukáš, Ondra Daniel, Kubále Daniel,Rehberger Marek, Honza Doubek a Honza Lattner.
- Ještě velké dík Patří rodičům, kteří nám fandili a podporovali nás.
- Na závěr děkujem vedení klubu panu Berkovi a panu Samkovi za bezproblémovou a luxusní dopravu, kterou nám zařídili.

Program tohoto týdne :

Čtvrtek - poslední trénink v 16:30 fotbálek

Pátek - ukončená sezony : sklep u Železných v Novém Šaldorfě v 17:00 účast nutná. Trenéři FK Znojmo + fanoušci dorostu jste všichni zváni.