12. kolo FK Znojmo A dorost – Pohořelice 1:0 (0:0)

Gól - Krejčí

Fiala - Novotný, Servit E., Burda, Lehocký, Bohdálek, Blažíček, Škubal, Pěnkava, Balík, Krejčí.
Náhradníci: Rehberger, Procházka, Železný, Wrana, Servit Š.

Řekli po utkání trenéři : Železný, Kalina

Poslední domácí zápas podzimní sezony byl zajímavý a napínavý až do poslední minuty. Hrálo se v težkých podmínkách ( veliký vítr, déšť ) takže fotbalově to ani z jedné strany nebylo nic moc. Opět na naších hráčích bylo vidět hlavně v druhém poločase, kdy jsme soupeře dostali pod velký tlak, že tento zápas chceme zvládnout a zvítězit za tři body a udržet si tak neporazitelnost v této sezoně, což se nám nakonec podařilo. Jedinou branku zápasu vstřelil v 73 minutě Michal Krejčí hlavou po pěkném centru Patrika Novotného. Je určitě dobré a hlavně povzbudivé toto vítězství pro další zápas, kdy jedeme na hřiště Prosiměřic, kteří se nacházeji na druhém místě tabulky. Dnes to bylo sice vydřené vítězství ale my jsme si vytvořili více brankových příležitostí než soupeř a to nakonec rozhodlo. Jsme spokojeni dnes s hrou celé obrany včetně brankaře. V prvním poločase obranu dobře řídil Honza Burda a v druhém Tomáš Rehberger, který se vrátil po zranění do sestavy. V útoku se dařilo Michalu Krejčímu a za druhý poločas zaslouží pochvalu náš kapitán Jarda Blažíček. Poslední kolo se hraje v sobotu v Prosiměřicich a doufáme, že kluci k tomuto zápasu přistoupí zodpovědně, tak jak k celé podzimní sezoně.

Program tohoto týdne : Čtvrtek - trenink v 17:00
Sobota zápas- Prosiměřice - FK Znojmo ,,A" v 11:45

!!! POZOR !!! Pátek 10.11 v 17:00 zakončená sezony dorostu ve sklípku u Železných v Novém Šaldorfě.
Všichni fanoušci našeho dorostu jsou srdečně zváni.