5.kolo Moravský Krumlov - FK Znojmo A dorost 2 : 6 (1:2)

Góly – Balík 3x, Blažíček, Burda, Škubal,

Krejčí M.-Lehocký,Rehberger,Servit E.,Novotný,Servit Š.,Bohdálek,Blažíček,Škubal,Pěnkava,Balík.
Náhradníci - Burda,Procházka,Pintera

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Zápas mezi prvním a druhým mužstvem tabulky dopadl pro náš tým jasnou výhrou ale výsledek tohoto utkání je pro domácí tým krutý. Domácí hlavně první poločas nás přehrávali a byli lepším týmem. My jsme první poločas měli tři šance a z toho jsme dali dva góly. První gól vstřelil Marek Balík po přihrávce od Jardy Balžíčka. Druhý gól přidal náš kapitán Jarda Blažíček po chybě domácího brankaře. Tu třetí šanci měl Tomáš Pěnkava když pohotově přehazoval brankaře asi z 25 metrů ale trefil břevno. Druhý poločas jsme přidali gól na 3:1 a tento moment úplně domácí zlomil, gól dal Marek Balík. Čtvrtý gól přidal pěknou střelou z dálky Honza Burda. Další gol dal Ota Škubal z přímého kopu. Svůj hattrick završil šestým golem Marek Balík po nahrávce od Rostě Procházky. Dnes musíme pochválit kluky za velikou produktivitu a proměňování šancí. Ještě pochvalu zaslouží kluci kteří se dnes nedostali do základní sestavy a po příchodu na hřiště naši hru oživili ( Burda,Procházka a mladý Kryštof Pintera ) poděkování patří i trenérům a klukům ze žáků kteří si odehráli dopolední zapas v Pohořelicích a ještě s námi jeli do Hostěradic a do Krumlova. Nikdo z nich nezklamal a hráli velice dobře