1.kolo FK Znojmo A dorost - Višňové 3:2 (2:2)

Góly – Balík 2x, Krejčí,

Sestava : Fiala-Novotný,Rehberger,Lehocký,Servit E.,Blažíček,Krejčí M.,Bohdálek,Burda,Pěnkava,Balík
Náhradníci : Trochta,Servit Š,Peřinka,Wrana,Škubal

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

První mistrovský zápas byl hodně vyrovnaný a tento zápas rozhodla až branka v druhém poločasu, kterou vstřelil náš hráč Marek Balík překrásnou střelou do šibenice. Ale bohužel tato akce byla jedna z mála co jsme dnes předvedli. V naší hře bylo hodně nepřesností a byl to z naší strany nepovedený zápas. Těšit nás můžou vítězné body, ale s předvedenou hrou jsme spokojení nebyli. První náš gól vstřelil střelou z velkého vápna Michal Krejčí a vyrovnal na 1:1. Druhy a třetí gól přidal Marek Balík, když po faulu na něho vzal zodpovědnost na sebe a penaltu na 2:1 s přehledem proměnil. O gólu na 3:2 už jsme psali v úvodu. Dnes se dá vyzdvihnout pouze výkon našeho brankaře Ondru Fialu, který sice dvakrát inkasoval, ale neudělal žádnou hrubou chybu. Naopak kritiku zaslouží Michal Krejčí za zbytečnou červenou kartu v 90 minutě, když zbytečně fauloval na polovině hostů soupeřova obránce. Dnes jsme sice získali tři body, ale měli bychom se vyvarovat chybám, které jsme dneska předvedli.

Tréninky : Pondělí , Čtvrtek v 18:00 Hriště FK Znojmo !!! Kdo nemůže má k dispozici trénink s muži - Úterý , Pátek v 18:00.